DL3-60PW4A
CannonCannon
DL3-60PW4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DL3-60PW4A
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN 60POS ZIF WIRE WRAP PLUG
Ngā Rauemi: DL3-60PW4A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DL3-60PW4A
Tau Wae DL3-60PW4A Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN 60POS ZIF WIRE WRAP PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1161 pcs Pepa Raraunga DL3-60PW4A.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Wire Wrap
Raupapa DL Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1003-1642
DL360PW4A
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 6