DL3-60P11C
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DL3-60P11C
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DL3-60P11C
Ngā Rauemi: DL3-60P11C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 949 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DL3-60P11C
Tau Wae DL3-60P11C Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DL3-60P11C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 949 pcs Pepa Raraunga DL3-60P11C.pdf
Raupapa DL Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 6
Tau o nga Tauranga 60 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Black Panel Mount Whakamahi Hononga -