DEMA15PNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DEMA15PNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DEMA15PNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEMA15PNMBK52
Tau Wae DEMA15PNMBK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1396 pcs Pepa Raraunga DEMA15PNMBK52.pdf
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDEMA15PNMBK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DEMA15PNMB
DEMA15PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1551 pcs
Tikiake:
RFQ
DEMA15PPNMBK128K134
DEMA15PPNMBK128K134
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 15P R/A CRIMP
I roto i te taonga: 5654 pcs
Tikiake:
RFQ
DEMA15S
DEMA15S
Whakaahuatanga: DSUB 15 F CRIMP HD G50 ZINC
DEMA15PNMBK52F0
DEMA15PNMBK52F0
Whakaahuatanga: DSUB 15 CRIMP NMB
Tikiake: DEMA15PNMBK52F0.pdf
DEMA15PNMF0
DEMA15PNMF0
Whakaahuatanga: DSUB 15 M NM
DEMA15PNMBK47F0
DEMA15PNMBK47F0
Whakaahuatanga: DSUB 15 M CRIMP NMB
DEMA15PNM
DEMA15PNM