DEMA15PNMBK47
Hua Hua
Tau Wae: DEMA15PNMBK47
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEMA15PNMBK47
Tau Wae DEMA15PNMBK47 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1397 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDEMA15PNMBK47
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal