DDUE50SF0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDUE50SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F
Ngā Rauemi: DDUE50SF0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDUE50SF0
Tau Wae DDUE50SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11419 pcs Pepa Raraunga DDUE50SF0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti -
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*U
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDUE50SF0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae -
Tiaki Ingoa - Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal