DDUE50SA197F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDUE50SA197F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F CRIMP CLIN T F0
Ngā Rauemi: DDUE50SA197F0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDUE50SA197F0
Tau Wae DDUE50SA197F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F CRIMP CLIN T F0 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13305 pcs Pepa Raraunga DDUE50SA197F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*U
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDUE50SA197F0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal