DDU50SF0
Hua Hua
Tau Wae: DDU50SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDU50SF0
Tau Wae DDU50SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22255 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Nga Takahanga Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
Momo Hoapā Signal Momo Hononga Receptacle for Female Contacts
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Ngā Hua e hāngai ana
DDUE50P
DDUE50P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP CLIN G ZINC
I roto i te taonga: 4702 pcs
Tikiake:
RFQ
DDU50SF225
DDU50SF225
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1669 pcs
Tikiake:
RFQ
DDU50S
DDU50S
Kaihanga: Cannon
Tikiake: DDU50S.pdf
DDU50ST
DDU50ST
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP G TIN
DDU50SBFA197
DDU50SBFA197
I roto i te taonga: 592 pcs
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP G ZINC