DDU50SA197
Hua Hua
Tau Wae: DDU50SA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDU50SA197.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDU50SA197
Tau Wae DDU50SA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2088 pcs Pepa Raraunga DDU50SA197.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*U
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDU50SA197
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Stamped
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Ngā Hua e hāngai ana
DDU50SBF
DDU50SBF
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 619 pcs
Tikiake:
RFQ
DDU50S
DDU50S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP G ZINC
I roto i te taonga: 3390 pcs
Tikiake:
RFQ
DDU50SF0
DDU50SF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC
I roto i te taonga: 22255 pcs
DDU50PF225
DDU50PF225
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP G F225 SS