DDMY47W1S
Hua Hua
Tau Wae: DDMY47W1S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DDMY47W1S.pdf2.DDMY47W1S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMY47W1S
Tau Wae DDMY47W1S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5959 pcs Pepa Raraunga 1.DDMY47W1S.pdf2.DDMY47W1S.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 47W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMY47W1S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 47 (46 + 1 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)