DDMY43W2SA190
Hua Hua
Tau Wae: DDMY43W2SA190
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DDMY43W2SA190.pdf2.DDMY43W2SA190.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMY43W2SA190
Tau Wae DDMY43W2SA190 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2610 pcs Pepa Raraunga 1.DDMY43W2SA190.pdf2.DDMY43W2SA190.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 43W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMY43W2SA190
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 43 (41 + 2 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMY47W1PNM
DDMY47W1PNM
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 47POS PNL MNT
I roto i te taonga: 730 pcs
Tikiake: DDMY47W1PNM.pdf
RFQ
DDMY43W2S
DDMY43W2S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT