DDMMP43X2SJA197
Hua Hua
Tau Wae: DDMMP43X2SJA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DDMMP43X2SJA197.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMP43X2SJA197
Tau Wae DDMMP43X2SJA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1266 pcs Pepa Raraunga DDMMP43X2SJA197.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 43W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 43 (41 + 2 Coax)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Mounting Brackets, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 43 (41 + 2 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A, 7.5A