DDMMP36X4PN
Hua Hua
Tau Wae: DDMMP36X4PN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMP36X4PN
Tau Wae DDMMP36X4PN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1259 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 36W4
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 36 (32 + 4 Coax)
Whakaahuatanga Taipitopito 36 (32 + 4 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A, 7.5A