DDMMG24H7PJ
Hua Hua
Tau Wae: DDMMG24H7PJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMG24H7PJ
Tau Wae DDMMG24H7PJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1308 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito 24 (17 + 7 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A, 40A