DDMMG24C7PJ
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMMG24C7PJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DDMMG24C7PJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 834 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMG24C7PJ
Tau Wae DDMMG24C7PJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 834 pcs Pepa Raraunga DDMMG24C7PJ.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Coax)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito 24 (17 + 7 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A, 7.5A