DDMM50SZNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMM50SZNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50C NM SCKT ST PCB
Ngā Rauemi: DDMM50SZNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 184 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 184 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMM50SZNMBK52
Tau Wae DDMM50SZNMBK52 Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 184 pcs Pepa Raraunga DDMM50SZNMBK52.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Gold Plated
Raupapa MIL-DTL-24308, D*MM RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DDMM50SZNMBK52
Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder Whakaahuatanga DSUB 50C NM SCKT ST PCB
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded) Whakatauranga onamata 7.5A