DDMM50SXA101
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMM50SXA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMM50SXA101
Tau Wae DDMM50SXA101 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1035 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMM50SXA101
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal