DDMAME50SA101
Hua Hua
Tau Wae: DDMAME50SA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMAME50SA101.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAME50SA101
Tau Wae DDMAME50SA101 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1590 pcs Pepa Raraunga DDMAME50SA101.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Cable Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAME78SNM
DDMAME78SNM
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
I roto i te taonga: 747 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAME78S
DDMAME78S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
I roto i te taonga: 1228 pcs
Tikiake: DDMAME78S.pdf
RFQ
DDMAME50S
DDMAME50S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP CLIN G50 ZIN
I roto i te taonga: 2413 pcs
Tikiake:
DDMAME50PF0
DDMAME50PF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP CLI
Tikiake: DDMAME50PF0.pdf
DDMAME78PNM
DDMAME78PNM
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
I roto i te taonga: 812 pcs
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT