DDMAME50PF0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAME50PF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 M CRIMP CLI
Ngā Rauemi: DDMAME50PF0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAME50PF0
Tau Wae DDMAME50PF0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 3732 pcs Pepa Raraunga DDMAME50PF0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMAME50PF0
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 500
Tiaki Ingoa - Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAME-50P
DDMAME-50P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT