DDMAM-78S-F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAM-78S-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 78POS HSG
Ngā Rauemi: DDMAM-78S-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAM-78S-F0
Tau Wae DDMAM-78S-F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 78POS HSG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1803 pcs Pepa Raraunga DDMAM-78S-F0.pdf
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051537-0021
DDMAM78SF0
IDDMAM78SF0
IDDMAM78SF0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 500
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Momo Hoapā Signal