DDMAM-50P-F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMAM-50P-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 50POS HSG
Ngā Rauemi: DDMAM-50P-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAM-50P-F0
Tau Wae DDMAM-50P-F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 50POS HSG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4811 pcs Pepa Raraunga DDMAM-50P-F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051536-0007
DDMAM50PF0
IDDMAM50PF0
IDDMAM50PF0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 500
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal