DDMAE78SF0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAE78SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 78 F CRIMP CLIN
Ngā Rauemi: DDMAE78SF0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAE78SF0
Tau Wae DDMAE78SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 78 F CRIMP CLIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1639 pcs Pepa Raraunga DDMAE78SF0.pdf
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMAE78SF0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Momo Hoapā Signal