DDMAE78SA156F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAE78SA156F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 78 F HD CRIMP G50 CLIN Z
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAE78SA156F0
Tau Wae DDMAE78SA156F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 78 F HD CRIMP G50 CLIN Z Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1592 pcs Pepa Raraunga
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 78
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Momo Hoapā Signal