DDMA50PK87
Hua Hua
Tau Wae: DDMA50PK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMA50PK87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA50PK87
Tau Wae DDMA50PK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2327 pcs Pepa Raraunga DDMA50PK87.pdf
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMA50PK87
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMA50PK87F0F16
DDMA50PK87F0F16
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP G T DUSTCAP
I roto i te taonga: 4977 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMA50PFO
DDMA50PFO
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP F0 ZINC
I roto i te taonga: 3536 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMA50PNMA101
DDMA50PNMA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT