DDMA50PF225
Hua Hua
Tau Wae: DDMA50PF225
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMA50PF225.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA50PF225
Tau Wae DDMA50PF225 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1927 pcs Pepa Raraunga DDMA50PF225.pdf
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A