DDM50SZNM
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDM50SZNM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F NM
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 212 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 212 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM50SZNM
Tau Wae DDM50SZNM Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga DSUB 50 F NM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 212 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Raupapa MIL-DTL-24308, D*M RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa IDDM50SZNM
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DDM50SZNM Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
Whakaahuatanga DSUB 50 F NM Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 5 (DD, D)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Whakamahi Hononga D-Sub
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Taara Taea -
Te Whakauru Backset Machined
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM50STK126
DDM50STK126
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER