DDM50STA156
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDM50STA156
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F PCB STR G50 TIN
Ngā Rauemi:
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM50STA156
Tau Wae DDM50STA156 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DSUB 50 F PCB STR G50 TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1249 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa 1
Packaging - Ētahi Ingoa CDDM50STA156
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A