DDM50PNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DDM50PNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDM50PNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 407 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 407 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM50PNMBK52
Tau Wae DDM50PNMBK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 407 pcs Pepa Raraunga DDM50PNMBK52.pdf
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDM50PNMBK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM50PNMB76
DDM50PNMB76
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 442 pcs
Tikiake:
RFQ
DDM50PNMB
DDM50PNMB
Kaihanga: Cannon