DDM50PNK87
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDM50PNK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DDM50PNK87.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM50PNK87
Tau Wae DDM50PNK87 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 4248 pcs Pepa Raraunga DDM50PNK87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM50PNMB
DDM50PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 520 pcs
Tikiake:
RFQ
DDM50PNK127
DDM50PNK127
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 1856 pcs
Tikiake: DDM50PNK127.pdf
RFQ
DDM50PN
DDM50PN
I roto i te taonga: 5115 pcs
Tikiake: DDM50PN.pdf
DDM50PNMB76
DDM50PNMB76