DCU37PAD
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCU37PAD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37POS R/A CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCU37PAD
Tau Wae DCU37PAD Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS R/A CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4422 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Stamped
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCU37PADK87
DCU37PADK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A CRIMP
I roto i te taonga: 4404 pcs
Tikiake:
RFQ
DCU-37SF-F0
DCU-37SF-F0
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN DSUB 37POS
I roto i te taonga: 30876 pcs
Tikiake: DCU-37SF-F0.pdf
RFQ
DCU37PBF
DCU37PBF
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 451 pcs
Tikiake:
DCU37P
DCU37P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 M CRIMP G ZINC