DCU37PA183F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCU37PA183F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 37 M CRIMP F0 ZINC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCU37PA183F0
Tau Wae DCU37PA183F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 6664 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position
Momo Hoapā Signal Momo Hononga Plug for Male Contacts
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCU37PADA176
DCU37PADA176
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A CRIMP
I roto i te taonga: 5958 pcs
Tikiake:
RFQ
DCU37PADK87
DCU37PADK87
Kaihanga: Cannon