DCMMZ37SNA197
Hua Hua
Tau Wae: DCMMZ37SNA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCMMZ37SNA197.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMMZ37SNA197
Tau Wae DCMMZ37SNA197 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 2698 pcs Pepa Raraunga DCMMZ37SNA197.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMMZ37SNA197
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal