DCMMZ37PNA101
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMMZ37PNA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCMMZ37PNA101.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMMZ37PNA101
Tau Wae DCMMZ37PNA101 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 2029 pcs Pepa Raraunga DCMMZ37PNA101.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMMZ37PNA101
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal