DCMMY-17W5S
Hua Hua
Tau Wae: DCMMY-17W5S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMMY-17W5S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMMY-17W5S
Tau Wae DCMMY-17W5S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6795 pcs Pepa Raraunga DCMMY-17W5S.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 17W5
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051525-0100
DCMMY17W5S
IDCMMY17W5S
IDCMMY17W5S-ND
Q8174179
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 17 (12 + 5 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)