DCMMY-17W5P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMMY-17W5P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMMY-17W5P.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMMY-17W5P
Tau Wae DCMMY-17W5P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8207 pcs Pepa Raraunga DCMMY-17W5P.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga 8-26 AWG
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder Cup
Raupapa MIL-DTL-24308, Combo D®, D*MM RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa 051524-0136
DCMMY17W5P
IDCMMY17W5P
IDCMMY17W5P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 17 (12 + 5 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DCMMY-17W5P Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 4 (DC, C) - 17W5