DCMK17W5SA197
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMK17W5SA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMK17W5SA197.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMK17W5SA197
Tau Wae DCMK17W5SA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14570 pcs Pepa Raraunga DCMK17W5SA197.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 17W5
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMK17W5SA197
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 17 (12 + 5 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)