DCMK13W6S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMK13W6S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMK13W6S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMK13W6S
Tau Wae DCMK13W6S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 19737 pcs Pepa Raraunga DCMK13W6S.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 13W6
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMK13W6S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 13 (7 + 6 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)