DCMAM62SNM-F225F0
Hua Hua
Tau Wae: DCMAM62SNM-F225F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 62 F CRIMP HD G50 NM SS
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAM62SNM-F225F0
Tau Wae DCMAM62SNM-F225F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 62 F CRIMP HD G50 NM SS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1247 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 62
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Momo Hoapā Signal