DCMAM62SF0A101
Hua Hua
Tau Wae: DCMAM62SF0A101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 62 F CRIMP HD F0 CAD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAM62SF0A101
Tau Wae DCMAM62SF0A101 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 62 F CRIMP HD F0 CAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1490 pcs Pepa Raraunga
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMAM62SF0A101
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 62 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Nga Takahanga Tae 500
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Momo Hoapā Signal