DCMAE37SA197F0
Hua Hua
Tau Wae: DCMAE37SA197F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 37 F CRIMP F0 CLIN ZINC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAE37SA197F0
Tau Wae DCMAE37SA197F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 37 F CRIMP F0 CLIN ZINC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6340 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMAE37STFO
DCMAE37STFO
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F CRIMP CLIN F0 TIN
I roto i te taonga: 2919 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMAE37S
DCMAE37S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F CRIMP CLIN G30 ZIN
I roto i te taonga: 2964 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMAE37SA197
DCMAE37SA197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT