DCMAE37PNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMAE37PNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMAE37PNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAE37PNMBK52
Tau Wae DCMAE37PNMBK52 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1097 pcs Pepa Raraunga DCMAE37PNMBK52.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga 20-28 AWG
Patohia nga huanga - Whakamutunga Crimp
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Steel, Gold Plated
Raupapa MIL-DTL-24308, D*MA RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DCMAE37PNMBK52
Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Cable Side (4-40) Whakatauranga onamata 7.5A