DCMA37SF0F225
Hua Hua
Tau Wae: DCMA37SF0F225
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 37 F CRIMP F0 F225
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMA37SF0F225
Tau Wae DCMA37SF0F225 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 37 F CRIMP F0 F225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2140 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Momo Hoapā Signal