DCMA37SA197F16F0
Hua Hua
Tau Wae: DCMA37SA197F16F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 37 F CRIMP T W/DUSTCAP F0
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMA37SA197F16F0
Tau Wae DCMA37SA197F16F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 37 F CRIMP T W/DUSTCAP F0 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6516 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Lead Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMA37SA197F16F0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Dust Cap Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Momo Hoapā Signal