DCM37S1A7N
Hua Hua
Tau Wae: DCM37S1A7N
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DCM37S1A7N.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM37S1A7N
Tau Wae DCM37S1A7N Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5447 pcs Pepa Raraunga DCM37S1A7N.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal