DCM37S1A5N
Hua Hua
Tau Wae: DCM37S1A5N
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM37S1A5N
Tau Wae DCM37S1A5N Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4507 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal