DCM37PTK127
Hua Hua
Tau Wae: DCM37PTK127
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM37PTK127
Tau Wae DCM37PTK127 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2045 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCM37PTK127
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal