DCM37PNMK52
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCM37PNMK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCM37PNMK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 668 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 668 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM37PNMK52
Tau Wae DCM37PNMK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 668 pcs Pepa Raraunga DCM37PNMK52.pdf
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCM37PNMK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCM37PNK127
DCM37PNK127
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 2112 pcs
Tikiake: DCM37PNK127.pdf
RFQ
DCM37PNM
DCM37PNM
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT