| Tau Wae | DBMM-25S-F179 | Kaihanga | Cannon |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 2054 pcs | Pepa Raraunga | DBMM-25S-F179.pdf |
| Waea Wire | - | Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Wire Wrap | Rahi Rahi, Tahora Hononga | 3 (DB, B) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Tin Plated | Raupapa | 24308-Style, D*MM |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C | Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 25 | Momo Tae | Panel Mount, Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable | Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Tiaki Ingoa | - | Te Poari Whare | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Feature Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Whakatauranga onamata | 7.5A |