DBMM-25S-E
CannonCannon
DBMM-25S-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBMM-25S-E
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DBMM-25S-E.pdf
RoHs Tūnga Kaore e pa ana / RoHS kore he ture
10 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMM-25S-E
Tau Wae DBMM-25S-E Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 3075 pcs Pepa Raraunga DBMM-25S-E.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051523-0028
DBMM25SE
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMM-25S-F
DBMM-25S-F
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 2017 pcs
Tikiake: DBMM-25S-F.pdf
RFQ
DBMM-25S-C
DBMM-25S-C
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 2067 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMM-25S
DBMM-25S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT