DBMC17H2PJF225
Hua Hua
Tau Wae: DBMC17H2PJF225
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DBMC17H2PJF225.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMC17H2PJF225
Tau Wae DBMC17H2PJF225 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5643 pcs Pepa Raraunga DBMC17H2PJF225.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 17W2
Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 17 (15 + 2 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 7.5A, 40A Momo Hoapā Signal and Power