DBMC17C2PJK87S2
Hua Hua
Tau Wae: DBMC17C2PJK87S2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DBMC17C2PJK87S2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMC17C2PJK87S2
Tau Wae DBMC17C2PJK87S2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3606 pcs Pepa Raraunga DBMC17C2PJK87S2.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 17W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBMC17C2PJK87S2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 17 (15 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 5A, 7.5A Momo Hoapā Coax and Signal